Zaibatsu Challenge 1v1 AIM.CSGO #1

Hosted by
Zaibatsu Challenge
Challonge premier badge
Challonge Premier
Hide ads + Support us
Close this ad

TURNIEJ Zaibatsu CHALLENGE 1V1 AIM.CSGO


Indywidualny Turniej organizowany przez Zarząd Organizacji zespół Zaibatsu w ramach testów zrobić nowego Projektu ligowego.


W etapie pierwszym liczba 32 zawodników zmierzy SIĘ Między sobą w zmaganiach grupowych, po Czym TYLKO Dwójka najlepszych z czteroosobowych grup przejdzie do etapu drugiego, w którym rozpoczniemy Walkę O 500 zł LUB Sprzęt dla gracza oraz przyszły Awans do FINAŁU sezonu, w którym Pula nagród wynosi ponad 1000 zł.


SERWERY DO GRY - DOPUSZCZALNY JEST SERWER WŁASNY Z KONFIGURACJĄ USTAWIEŃ ORGANIZATORA ORAZ ODPOWIEDNIM ZABEZPIECZANIEM PRZEZ KLIENTA EASYANTICHEAT. W PRZYPADKU BRAKU ODPOWIEDNICH USTAWIEŃ I ZABEZPIECZEŃ SPOTKANIE NALEŻY ROZGRYWAĆ NA JEDNYM Z SERWERÓW Z PONIŻSZEJ LISTY - 


IP: 91.224.117.24:27075

IP: 91.224.117.18:27085

IP: 91.224.117.89:27495

IP: 91.224.117.24:27085

IP: 91.224.117.87:27100

IP: 91.224.117.88:27445


WYMAGANIA OGÓLNE:

 

·         Gracze muszą podać dane swojego konta gry: Counter Strike: Global Offensive - (SteamID)

·         Konto gry gracza (CSGO: SteamID) nie może być zablokowane przez systemy VAC.

·         Blokada konta gry gracza (CSGO: SteamID) na innych serwisach ligowych jest jednoznaczna z dyskwalifikacją zablokowanego gracza z turnieju. Uwzględniane tylko w przypadku blokad o próby oszustwa w grze.

·         Gracze muszą rozgrywać mecze za pomocą klienta, który uniemożliwi ewentualne próby oszustwa w grze.

·         Gracze muszą przystosować się do terminów rozgrywek własnych spotkań. Zmiana terminu rozgrywek bez obustronnej zgody jest niemożliwy.

·         Gracze muszą nagrywać media z gry (demko - record), które w przypadku prośby muszą zostać udostępnione przez zawodnika. Czas prośby o media – 12 godzin po zakończeniu spotkania. Media należy przechowywać przez cały okres trwania turnieju.


TURNIEJ ZAIBATSU CHALLENGE 1V1 AIM.CSGO #1 - GŁÓWNY REGULAMIN I WARUNKI ROZGRYWKI


GŁÓWNY REGULAMIN:

 

1.       Niestawienie się na mecz przez jedną ze stron zostaje uznane za mecz wygrany przez stronę obecną. Maksymalny czas opóźnienia meczu z ustalonym terminem to 15 minut.

2.       Wszystkie ustalenia pomiędzy zawodnikami muszą być wcześniej zgłaszane do administracji zarządzającej turniejem i potwierdzone przez obie strony.

3.       Każdy gracz przyłapany na oszukiwaniu w grze lub próbie wprowadzania w błąd administracji turnieju zostanie permanentnie zablokowany w lidze Zaibatsu Challenge. 

4.       W przypadku niewielkiego wykroczenia jest możliwość rehabilitacji mającej na celu możliwość otrzymania drugiej szansy dla wcześniej zablokowanego gracza. Opcja nie jest dostępna w przypadku oszukiwania w grze.

5.       Media z meczów należy przechowywać do czasu trwania danego turnieju. Fałszowanie lub manipulowanie mediami meczowymi będzie karane blokadą gracza w lidze Zaibatsu Challenge.

6.       Korzystanie z klienta, który zapobiega oszukiwaniu w grze, jest obowiązkowe. W przypadku problemu dotyczących z użytkowaniem klienta należy skontaktować się z administracją turnieju.

7.       Zawodnicy turnieju mają obowiązek nagrywania dem podczas każdej rozgrywki przez cały okres trwania danego spotkania. W przypadku niekompletnego materiału lub jego braku zawodnik zostanie zdyskwalifikowany z turnieju.

8.       Prośbę o dema z gry może kierować tylko administrator zarządzający turniejem. W przypadku podejrzeń przeciwnej strony o próbę oszustwa gracz powinien skonstatować się administratorem turnieju w celu zażądania dema od przeciwnika. Czas na podjęcie protestu to 12 godzin od zakończenia spotkania.

9.       Dema należy pakować w formacie .zip lub .rar i wysłać pod wskazany adres przez administracje.

10.   W przypadku oskarżenia o oszustwie w meczu analiza zgłoszenia trwać może do 12 godzin. W celu szybszej reakcji zaleca się rozpisać demko z GOTV. Protesty dotyczące podejrzeń oszukiwania w grze należy zgłaszać do 12 godzin po zakończeniu spotkania.

11.   W czasie rozgrywki zabrania się używania skryptów:

 

·         Jumpthrow

·         Stop shoot scripts [Use or AWP scripts]

·         Center view scripts

·         Turn scripts [180° or similar]

·         No recoil scripts

·         Burst fire scripts

·         Rate changers (Lag scripts)

·         FPS scripts

·         Anti flash scripts or binding (snd_* bindings)

·         Bunnyhop scripts

·         Stop sound scripts

 

12.   Serwer, na którym rozgrywa się spotkanie, musi zawierać ustawienia nałożone przez organizatorów turnieju. Pliki konfiguracyjne dostępne są w odpowiednich załącznikach.

13.   Konto gry gracza zablokowane w systemach VAC lub innych ligach jest niedopuszczane do udziału w turniejach Zaibatsu Challenge.

14.   Przed rozpoczęciem danego spotkania obie strony muszą zadeklarować gotowość do wystartowania spotkania.

15.   W meczu pozwala się na wykorzystanie 3 przerw trwających nie dłużej niż 5 minut.

16.   wyborze stron decyduje runda nożowa. Zwycięzca wybiera stronę, po której rozpocznie mecz.

17.   Jeżeli zawodnik wyjdzie z gry, czas na jego powrót trwa nie dłużej niż 10 minut od momentu rozłączania się z serwerem. W przypadku utraty połączenia, z powodu którego zawodnik nie miał wpływu, po dostarczeniu odpowiednich dowodów administracja ma prawo do wznowienia meczu nawet po upływie regulaminowego czasu na powrót. Mecz będzie wznawiany od momentu jego zakończenia. W przypadku takich okoliczności zawodnik poszkodowany ma czas do 6 godzin na dostarczenie odpowiednich materiałów.

18.   W przypadku przerwania meczu przez obie strony z powodów okolicznościowych problemów jednej lub obu stron mecz może zostać rozegrany w innym terminie. Kontynuacja meczu następuje zgodnie z procedurą wznowienia meczu od momentu jego zakończenia.

19.   Dogrywki w meczach rozgrywane są w systemie MR3. Dogrywka jest rozgrywana do momentu wyłonienia zwycięzcy.

20.   Celowe przedłużanie rozgrywki będzie uznawane za opuszczenie meczu przez zawodnika, gdzie w przypadku braku poprawy nad sytuacją po 10 minutach rozgrywa, może zostać przerwana. Wynik zostanie potraktowany jako poddanie się.

21.   Wynik każdego spotkania należy wprowadzić do 30 minut od czasu jego zakończenia. Rezultat spotkania należy potwierdzić przez obie strony lub mediami z gry w postaci zrzutów ekranu wyniku.

Final Results

Supreme Champion: pawkoMM
Worthy Adversary: SasowaTy
Maybe Next Time: DragonReds
Live

Bracket Embed Code

Upgrade to Premier badge Challonge Premier to remove advertisements from the embed.

Need help? View the Bracket Module Instructions.
Developers: This bracket can also be embedded using the Challonge jQuery plugin.
Ajax loader